Ola lieve lezers!
Het is weer tijd voor een winactie en dit keer eentje waar je niet veel voor hoeft te doen om kans te maken op €50 shoptegoed!
Boumanonline.nl heeft mij gecontacteerd met de vraag of ik in samenwerking met hun een winactie wilde organiseren, en natuurlijk zeg ik daar geen nee tegen! Boumanonline.nl is een webshop die allerlei accessoires verkoopt zoals Buddha to Buddha Tassen en portemonnees, verschillende Buddha to Buddha Junior armbanden, horloges en andere sieraden. Voor ieder wat wils dus!
Wat moet je doen om kans te maken op €50 shoptegoed (verplichte stappen!):
– Volg femketje.nl via bloglovin en like dit artikel
– Laat in de comments een geldig emailadres achter en laat daarin weten dat je meedoet en welke (extra) stappen je allemaal gedaan hebt.
Voor extra winkansen (optioneel!):
– Like femketje.nl op Facebook.
– Abonneer je op femketje’s Youtube kanaal.
– Volg femketje op Twitter en tweet het volgende: “RT en volg @femketje om ook kans te maken op €50 shoptegoed! Voor alle info: http://femketje.nl/?p=2775 “
Zorg er dus voor dat je alle kloppende informatie achterlaat in de comments, anders kan ik je deelname niet meerekenen. De winactie loopt van 16 september tot en met 30 september. In de week na 30 september zal ik een winnaar at random kiezen van alle geldende deelnames en deze contacteren via email!
Have fun & enjoy!
x femketje
Ik doe mee :) Ik volg je op BL en heb het geliked, like op FB en ben geabonneerd op YT :)
Wow, wat een toffe winactie! Ik doe zeker mee! Ik volgde je al via bloglovin’, heb het bericht geliked, mijn email is truecoloursofbeauty@hotmail.com, ik heb geliked op facebook (als je mijn hele naam wil weten tweet maar even), ik volg je via twitter en heb getweet (@VeraTCOB) Ik ben benieuwd!
Super gaaf, ik doe heel graag mee :)
Ik volgde je al via Bloglovin’ en ik heb natuurlijk ook het artikel geliked ♥ En ook volg ik je via Youtube :)
Liefs, Charile
Ik doe mee ! Vette winactie ! Ik ben geabboneerd op je YT kanaal. c:
Superleuk!! Ik doe mee!!
– geliked op fb
– geabonneerd op yt
– ik volg je op twitter
– Mijn tweet: https://twitter.com/Badeend_/status/247283539136094208
Veel liefs!
Ik doe zeker mee. Ik volg je op FB en BL en heb het artikel geliked. Heb geen twitter, dus die kan niet :)
Ik ben ook geabonneerd op de youtube kanaal.
Geweldige actie trouwens .
Hai Femke,
Ik doe heel graag mee met deze winactie, super leuk dat je dit mag weggeven aan je lezers (ons). Ik heb het artikel geliked op bloglovin’ waar ik je al volg, op twitter volg ik je al en heb ik het bericht geretweet, op facebook heb ik je pagina geliked (raar dat ik je daar niet al eerder volgde!) en volg je nu ook op youtube =)
Volgens mij heb ik nu alles gedaan =) En nu maar heel hard duimen dat die random mij uitkiest haha. Fijne zondag!
Leuke win actie , hihi.
Ik heb je bloglovin bericht geliked. ( en ik volgde je al )
Ik heb geen twitter/facebook/youtube account dus kan ik je daar niet mee volgen :(:(
beautyandme@hotmail.nl
Leuk ik doe mee :) Volg je via bloglovin, heb een tweet erover gestuurd en volg je youtube kanaal :)
Ik volg je overal !
Leuk, ik doe mee!
Ik volg je op bloglovin en heb geliked.
Gaaf! Ik heb de moet dingen gedaan.
Mijn email adres is: myveryownlookbook@gmail.com
Xoxo
Ik doe mee!
Ik volg je via bloglovin’, twitter, facebook en youtube!
En nu duimen maar!
Toffe actie zeg, ik doe zeker mee! Ik had je al op Bloglovin en Facebook, en heb ook de rest van de extra stappen gedaan :)
Leuk,!! I’m in:)
Ik volg je via bloglovin+geliked.
En dit is mijn tweet: https://twitter.com/britttxbrittt/status/249226148079337473
Liefs,
Britt.
ik doe mee, heb je gevolgt en geliked op bloglovin =)
hooi!
k doe mee met deze actie
ik heb je geliked op bloglovin en op facebook!
leuke actie
xx
Wauw! In de afbeelding die je hierbij hebt gepost zie ik Ti Sento staan, daar wil ik een ring gaan bestellen dus dit komt echt geweldig goed uit!
Ik heb je artikels geliked op bloglovin, ik volg je op facebook en ik heb je ook ‘geliked’.
Mijn emailadres: wendy-de-vos@hotmail.com. :3
Oh leuk! Ik doe mee! xxx Camilla